Klouby a kloubové hřídele - kompletní katalog Mario Ferri

Hřídelové klouby s kluzným uložením Typ G.
Hřídelové klouby s kluzným uložením jsou vyrobeny z vysoce jakostní oceli. Všechny kluzné plochy jsou tvrzené a broušené[HRC>60]. Díly jsou smontovány s minimální vůlí. Klouby se skládají ze dvou vidlicových dílů a jednoho tvrzeného křížového dílu se čtyřmi vlisovanými tvrzenými čepy. Do vidlicových dílů jsou vlisovány tvrzená kluzná ložisková pouzdra, která jsou opatřena otvory pro mazání. Tyto hřídelové klouby jsou vhodné pro použití s nízkými až středními otáčkami a tam, kde může dojít k rázovému zatížení.
Max.úhel 45°,resp. 90°
Max.otáčky 1000 min-1
Kroutící moment viz výkonový diagram v katalogu.

Hřídelové klouby s jehličkovým uložením typ H
hřídelové klouby s jehličkovým uložením jsou vyrobeny z vysoce jakostní oceli. Klouby jsou bezúdržbové a mají dlouhou životnost. Všechny třecí plochy jsou tvrzené a broušené[HRC>60]. Díly jsou smontovány s minimální vůlí. Klouby se skládají ze dvou vidlicových dílů a jednoho tvrzeného křížového dílu se čtyřmi vlisovanými tvrzenými čepy. Do vidlicových dílů jsou vlisovány bezúdržbová jehličková ložisková pouzdra. Tyto klouby jsou vhodné pro použití při vysokých otáčkách a relativně nízkém kroutícím momentu. Vyznačují se vysokou efektivitou, tichým chodem a nízkým koeficientem tření.
Max.úhel 45°,resp.90°.
Max.otáčky 4000 min-1

Nerezové hřídelové kluby s kluzným uložením typ X
Nerezové hřídelové klouby jsou vyrobeny z vysoce jakostní nerezové oceli(materiál 1.4301 nebo 1.4305). Všechny kluzné plochy jsou broušené. Díly jsou smontovány s minimální vůlí. Klouby se skládají ze dvou vidlicových dílů a jednoho křížového dílu se čtyřmi vlisovanými čepy. Všechny díly jsou vyrobeny z nerezové oceli 1.4301 nebo 1.4305 Max.úhel 45°, resp.90°

Ochranné manžety typ M
materiál - speciální neopren
-odolný vůči kyselinám, olejům, mazacím tukům, prachu a vlhkosti.
-při naplnění měchu mazacím tukem dochází k samočinnému mazání.
-teploty -35°C až +70°C

Hřídele viz katalog
hřídele a klouby dodáváme na poptávku.

Soubory ke stažení

Hledáte něco konkrétního? Rádi vám poradíme s výběrem vhodného typu produktu.