Vážení zákazníci, chtěli bychom vás upozornit na navýšení ceny dopravného o 12% od 1.10.2018

S přímým ozubením

 

S přímým ozubením

Čelní ozubená kola s nábojem popř. bez náboje , dle katalogu. Dodáváme v modulu 1 – 6. Jsou vyrobena z oceli – modul 1 – 6 z C43 a nejsou kalená. Ozubená kola mají přímé ozubení a úhel záběru 20°. Na poptávku zajišťujeme úpravy – drážky pro pero, úprava vrtání, kalení a jiné.

Ozubená kola + hřebeny

Modulové ozubení patří ke klasickým komponentům pro mechanický přenos otáčivého a přímočarého pohybu, které nacházejí uplatnění v mnoha průmyslových aplikacích.

V rámci standardních dodávek nabízíme ozubená kola a ozubené tyče s čelním přímým ozubením a úhlem záběru 20  v modulu M1 M1,5 M2 M2,5 M3 M4 M5 a M6. Provedení kol je s nábojem či bez náboje podle průměru.

ozubené soukolí nabízíme buď s přímým, nebo spirálním ozubením. Ozubená soukolí se dodávají buď v párech, nebo i jednotlivě. Ozubená kola i soukolí mají předvrtaný otvor.

Pro výrobu všech dílů se standardně používá ocel C45 a C40.

Dle požadavků zákazníků zajišťujeme výrobu kol a tyčí z požadovaných materiálů, indukční kalení ozubení, případně úpravu standardních dílů (vyvrtání otvorů, dělení tyčí, úpravu nábojů apod.).

 
Česky English
 

Produkty

Copyright © 2018 ŘETĚZY Olomouc s.r.o.
Webdesign Olomouc