Vážení zákazníci, chtěli bychom vás upozornit na navýšení ceny dopravného o 12% od 1.10.2018

Ozubená kola + hřebeny

 

S přímým ozubením

Ozubená kola + hřebeny

Čelní ozubená kola s nábojem popř. bez náboje , dle katalogu. Dodáváme v modulu 1 – 6. Jsou vyrobena z oceli – modul 1 – 6 z C43 a nejsou kalená. Ozubená kola mají přímé ozubení a úhel záběru 20°. Na poptávku zajišťujeme úpravy – drážky pro pero, úprava vrtání, kalení a jiné.

S přímým ozubením

Kuželová

Ozubená kola + hřebeny

Standartní kuželová kola v souladu s UNI 6588 z oceli C43-UNI 7847 v modulu 1.5-5 a převodových poměrech 1:1-1:4 Kuželová kola "SPECIAL" - Gleason System z oceli C43-UNI 7847 v modulu 1-5 a převodových poměrech 1:1-1:4 Kuželová soukolí se zakřiveným ozubením Gleason v modulu 1.5-5 a převodových poměrech 1:1-1:2.

Slouží pro přenos a změnu točivého momentu.Vyrábí se z cementační nebo plně kalitelné oceli. Na vyžádání je možno dodat s kaleným ozubením , materiál náboje zůstává obrobitelný.Po dohodě můžeme upravit náboj dle požadavku.

Kuželová

Ozubené hřebeny pro posuvné brány

Ozubená kola + hřebeny

Ozubené hřebeny pro posuvné brány jsou povrchově zinkované a jsou dodávány včetně šroubů, podložek a nábojů. M4 30x 12 v délce 1000 a 2000 mm.

Ozubené hřebeny pro posuvné brány

Ozubená kola + hřebeny

Modulové ozubení patří ke klasickým komponentům pro mechanický přenos otáčivého a přímočarého pohybu, které nacházejí uplatnění v mnoha průmyslových aplikacích.V rámci standardních dodávek nabízíme ozubená kola a ozubené tyče s čelním přímým ozubením a úhlem záběru 20  v modulu M1 M1,5 M2 M2,5 M3 M4 M5 a M6. Provedení kol je s nábojem či bez náboje podle průměru.ozubené soukolí nabízíme buď s přímým, nebo spirálním ozubením. Ozubená soukolí se dodávají buď v párech, nebo i jednotlivě. Ozubená kola i soukolí mají předvrtaný otvor.Pro výrobu všech dílů se standardně používá ocel C45 a C40.Dle požadavků zákazníků zajišťujeme výrobu kol a tyčí z požadovaných materiálů, indukční kalení ozubení, případně úpravu standardních dílů (vyvrtání otvorů, dělení tyčí, úpravu nábojů apod.).

 
Česky English
 

Produkty

Copyright © 2018 ŘETĚZY Olomouc s.r.o.
Webdesign Olomouc