Vážení zákazníci, chtěli bychom vás upozornit na navýšení ceny dopravného o 12% od 1.10.2018

Napínáky řetězů a řemenů

 

Automatické napínáky řemenů - Murtfeldt

Napínáky řetězů a řemenů

Kruhové řemeny, klínové řemeny dle DIN 2215 nebo ploché řemeny vyžadují různé druhy předpětí. Následující typy Spann-Box/ Spann-Boy jsou dostupné v provedení jako napínák řemenů:

  • Spann-Boy
  • Spann-Boy TS
  • Spann-Box velikost 0
  • Spann-Box velikost 1

Materiál

Pro kladku uloženou na kuličkovém ložisku v tělese napíníku používáme osvědčený Originální Materiál ''S'' černý antistatický. Tento materiál má vysokou otěruvzdornost, vynikající kluzné vlastnosti a velmi dobrou chemickou odolnost.

Konstrukce

Napínací kladky mají soudkovitý tvar nebo mohou mít tvar podle vašeho požadavku. Pro objednání využijte tabulku kladek pro vhodný výběr tvaru podle použitého řemenu

Automatické napínáky řemenů - Murtfeldt

Murtfeldt

Napínáky řetězů a řemenů

SPANN-BOY A SPANN-BOY TS

V případě, že pod řetězem není dostatek prostoru pro standartní napínací systém, lze použít napínák Spann-Boy a Spann-Boy TS. Tyto napíníky mohou být instalovány v malé vzdálenosti od řetězu a zabírají tak minimální prostor.

SPANN-BOX VELIKOST 2

Stejně jako Spann-Box velikost 1, je i Spann-Box velikost 2 dostupný v mnoha provedeních. ocelové Těleso napínáku zajišťuje odolnost a spolehlivost.

nabízíme řadu provedení pro pokrytí všech Vašich požadavků.

Reverzní chod řetězů

V případě reverzního chodu řetězu doporučujrme použití příslušného napínáku s prodlouženým tělesem. Tato varianta je k dispozici s tvrdou pružinou.

Murtfeldt

RCT

Napínáky řetězů a řemenů

RCT

Napínáky řetězů a řemenů

Napínáky řetězů jsou vhodné pro napínání řetězových a řemenových pohonů všech rozměrů. napínáky řetězů nabízíme od firmy Murtfeldt a R.C.TRANSMISSIONI s.r.l.Hladký chod řetězu je základním předpokladem jeho dlouhé životnosti. proto doporučujeme použití napínáku s kluzným profilem.Výhody: chrání články řetšzu a zajišťuje tichý a bezpečnější provoz.

 
Česky English
 

Produkty

Copyright © 2018 ŘETĚZY Olomouc s.r.o.
Webdesign Olomouc